KURS NEUROSONOGRAFII PŁODU - EDYCJA II - 29-30.08.2024

Dostępność: tymczasowo niedostępny
Cena: 3 490,00 zł 3490.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: M-GP3

Opis

Szanowni Państwo, 

Z przykrością informujemy, że z przyczyn osobistych dotyczących jednego z wykładowców z Izraela nie będzie możliwe zorganizowanie kursu z udziałem wszystkich trzech ekspertów na żywo.

Naszym zamiarem przy organizacji kursu było umożliwienie Państwu spotkania ze światowej klasy ekspertami w dziedzinie neurosonografii - osobiście w celu zapoznania się z najnowszymi wynikami i technikami badań oraz możliwością wymiany wzajemnych doświadczeń zarówno podczas kursu jak i w kuluarach. Z przyczyn losowych stało się to niemożliwe, nad czym ogromnie ubolewamy ze względu na duże zainteresowanie jakim cieszyło się to wydarzenie.

W związku z zaistniałymi okolicznościami po konsultacji z ekspertami podjęliśmy decyzję o zmianie terminu kursu w którym będziecie Państwo mogli spotkać się osobiście z Gustavo Mallinger, Nina Krajden Haratz, Roee Birnbaum.

O nowym terminie kursu poinformujemy Państwa niezwłocznie po uzyskaniu kolejnego terminu od naszych wykładowców w osobnym komunikacie.

Z wyrazami szacunku

Zespół Euromed Edukacja.

 

Profesor Gustavo Malinger, dr Karina Krajden-Haratz oraz dr Roee Brinbaum

 

PRZY WSPÓŁUDZIALE KRAJOWYCH EKSPERTÓW

 

KOMITET NAUKOWY:

Przewodniczący: prof. Gustavo Malinger

dr Karina Krajden Haratz

dr Roee Birnbaum

prof. Iwona Maroszyńska

prof. Mariusz Grzesiak

prof. Piotr Kaczmarek

dr Waldemar Krzeszowski

 

KOMITET ORGANIZACYJNY:

Przewodniczący: prof. Przemysław Oszukowski

prof. Mariusz Grzesiak

prof. Piotr Kaczmarek

dr Waldemar Krzeszowski

 

zaparszają na

 

KURS NEUROSONOGRAFII PŁODU

EDYCJA II

 

29-30 sierpnia 2024

Hotel the LOOM (ul. Ogrodowa 21, 91-065 Łódź)

 

OPIS KURSU:

Kurs Neurosonografii w Łodzi to pierwsze takie wydarzenie w Polsce, na którym głównymi prelegentami na żywo będzie trójka światowej klasy ekspertów z Izraela: Doktor Karina Krajden Haratz, Profesor Gustavo Malinger oraz Doktor Roee Brinbaum. 

Kurs Neurosonografii Płodu to zaawansowany program szkoleniowy skierowany do lekarzy specjalizujących się w ultrasonografii mózgu i układu nerwowego płodu. Będzie obejmował zarówno teoretyczne wykłady, jak i praktyczne zajęcia, przeprowadzone na aparatach klasy premium firmy SAMSUNG.

Dr Krajden-Haratz, Profesor Malinger oraz dr Birnbaum  - uznani eksperci w dziedzinie neurosonografii - przedstawią najnowsze metody, techniki i badania w tej dziedzinie. Podczas wykładów omówią tematy związane z diagnostyką ultrasonograficzną mózgu, wrodzonymi wadami oraz patologią, koncentrując się na najnowszych badaniach i odkryciach.

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ?

  • Pierwsza w Polsce konferencja z udziałem dr Kariny Krajden Haratz, profesora Gustavo Malingera oraz dr Roee Birnbaum na żywo!
  • Część praktyczna prowadzona na aparatach klasy premium firmy SAMSUNG
  • W cenie kursu wspólna kolacja wraz z prelegentami w Restauracji Soplicowo

 

CENA 3490zł

REJESTRACJA DO 20.08.2024

 

PROGRAM WKRÓTCE

W czwartek, tj. 29 sierpnia 2023, serdecznie zapraszamy na wspólną kolację wraz z prelegentami, która odbędzie się w Restauracji Soplicowo (ul. Stanisława Wigury 12A, 90-319 Łódź) o godzinie 20:00. Koszty kolacji uwzględniono w cenie kursu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl