INDYWIDUALNE SZKOLENIE Z ZAKRESU ULTRASONOGRAFII MSK

Dostępność: duża ilość
Cena: 2 200,00 zł 2200.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: M-R1

Opis

Dr hab. n. med. MICHAŁ PODGÓRSKI 

 

serdecznie zaprasza na 

 

INDYWIDUALNE SZKOLENIE Z ZAKRESU ULTRASONOGRAFII UKŁADU MIĘŚNIOWO-SZKIELETOWEGO

 

termin: dostosowany do oczekiwań uczestnika - uzgadniany z trenerem

lokalizacja: Łodź

 

Dr hab. n. med. MICHAŁ PODGÓRSKI: Radiologia to moja pasja, a spośród wszystkich technik najbardziej lubię USG. Wykonuję USG stawów (kolana, barki, łokcie, nadgarstki, kostki, biodra) oraz ścięgien i mięśni (np. ścięgno Achillesa). Dodatkowo wykonuję badania Dopplerowskie. Zajmuję się również badaniami USG u dzieci (badania brzucha i przezciemiączkowe).

Z wyróżnieniem ukończyłem Uniwersytet Medyczny w Łodzi w roku 2014r. Po odbyciu rocznego stażu zacząłem specjalizację z radiologii w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Równocześnie przez 4 lata byłem wykładowcą anatomii na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, a doświadczenie dydaktyczne wykorzystuję w objaśnianiu Pacjentom "po ludzku" co im dolega. Ponadto prowadzę szkolenia dla innych lekarzy z zakresu USG stawów i mięśni.


Jednym z moich hobby jest popularyzowanie nauki - przykładowy film z ogólnopolskiego konkursu FameLab 2017, w którym zająłem III miejsce w Polsce i otrzymałem nagrodę Publiczności. Prowadzę kanał na YouTube z filmikami popularno-naukowymi dotyczącymi zdrowia dzieci - ma być lekko i przyjemnie, ale wiedza konkretna i wiarygodna.Na kanale można znaleźć m. in. materiały o:węzłach chłonnych, o tym co można znaleźć w główce u dziecka w badaniu przezciemiączkowym, bardzo ważny temat, który Rodzice powinni znać - skręt jądra oraz najnowszy filmik o technikach radiologicznych - jak wygląda wykonywanie badań i czy wiążą się ze szkodliwym promieniowaniem. Zachęcam do oglądania, a jeśli uznacie Państwo, że to ważne tematy dzielcie się w swoim otoczeniu!

Od sierpnia 2021 jestem kierownikiem Zakładu Diagnostyki Obrazowej i Radiologii Interwencyjnej Szpitala im. WAM w Łodzi, a jednocześnie profesorem nadzwyczajnym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
Jest to wielka odpowiedzialność i dużo obowiązków dlatego na razie zawieszam przyjęcia w zewnętrznych jednostkach komercyjnych.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl